Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Výletní restaurace Drmalská Myslivna

O „Myslivně“ jsou první dostupné informace z roku 1789, kdy ji majitel panství Červeného hrádku Jindřich z Rottenhanu koupil ještě jako mlýn, který záhy připojil k areálu zámeckého parku. Po smrti Jindřicha z Rottenhanu mlýn převzala jeho dcera Gabriela Marie, provdaná za hraběte Jiřího Buquoye. V době správy majetku Gabrielou z Buqouy došlo k rozsáhlým úpravám parku a jeho součástí včetně mlýna, který byl upraven ve švýcarském stylu a vešel ve známost jako Gabrielin mlýn. Jeho podoba z této doby se dochovala v kresbě Viktora Davida – penzionovaného červenohrádeckého stavebního správce. Za hraběte Thuna tu byl zřízen hřebčinec. V poválečné době zde sídlila místní správa lesního závodu, naposledy objekt k bydlení a hospodaření užíval lesník pěstebního střediska. Restaurace o kapacitě 60 míst nabízí jídla české i mezinárodní kuchyně. K dispozici je nekuřácký salónek s 30 místy a letní zahrada pro 50 osob. Hosté zde mohou pořádat svatební hostiny, oslavy, firemní večírky. Součástí je příjemné ubytování.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO