Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Vršovická Kozlovna

Kozlovna ve Vršovické ulici je zaměřená na kvalitní českou kuchyni a k ní výborně se hodící velkopopovický tankový Kozel. Originalitu konceptu umocňují netradiční stoly a různé originální doplňky ve spojení s materiály dřeva, kůže i kovu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Neurazí,
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Kozlovny se vyznačují hezkým, čistým a dřevěným prostředím. Tato není výjimkou. Bohužel zbytek je tady oproti jiným dost špatný. Polední menu bylo průměrné a čekala jsem na něj skoro půl hodiny. Obsluha byla sice milá, ale pomalá.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Interier standardne povedeny, obsluha tak nejak na pul - nekteri profici, druha pulka totalni amateri. K jidlu jsme meli jen chutovky k pivu - skvarkova pomazanka mela velkou chutovou rezervu, parky od Dolejsich dobre, ovsem dodane na totalne opatlanem taliri s dvema mini krajicky chleba :( skoda tech detailu
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO