Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Vrbatova bouda

Vrbatova bouda kromě ubytování nabízí i možnost stravování. V nabídce najdete českou kuchyni. Posedět lze i na venkovní terase.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    5

Tato záchytná stanice, která je na Zlatém Návrší je jako stvořena na odpočinkovou zastávku. Po výšlapu se zde můžete zastavit a dát si pivo a teplé jídlo (polévka, hlavní jídlo, dezerty). Vrbatova Bouda je samooblužný podnik, který není uzpůsoben dlouhému vysedávání, ale představuje příjemnou přestávku při putování Krkonošskými skvosty.

Bara15
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba