Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 64 %     hodnoceno 17x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Vojanův dvůr

Přehled hodnocení
64% celkově
63% personál
64% prostředí
58% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 9x
3 1x
2 3x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Zavřeno ve všední den...
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Polivka draha (vyvar 85Kc) a nebyla dobra. Burger drahy, maso mastne a ke kvalitnimu hovezimu melo hodne daleko.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné a čisté prostředí restaurace s obsluhou, která je ochotná a pozorná. Jídlo je chutné a během poledního menu je tam sice plno a rušno, ale na obědu si pochutnáte.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Našel jsem tuto restauraci náhodou a opravdu nás to překvapilo. Restaurace je zajímavá, obsluha úžasná a ochotná a jídlo naprosto dokonalé! Trochu patetické, přiznávám, ale to já rád.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Vojanův dvůr je velmi exkluzivním podnikem. Prostředí má velmi příjemnou atmosféru a obsluha je také milá. Z jídel jsem si tu oblíbila hovězí svíčkovou na smetaně s karlovarským knedlíkem. Bylo to opravdu výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vojanův Dvůr navštěvujeme poměrně pravidelně, takže víme, že můžeme očekávat kvalitu ve všech směrech. Ani tentokrát jsme nebyli zklamaní. Doporučuji všem k návštěvě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsme s přítelem navštívili poprvé. Byli jsme tu spokojení jak s jídlem, tak personálem, který se o nás velmi dobře postaral a rychle obsloužil. Zkuste navštívit sami.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Z někdejší poměrně reprezentační restaurace je trochu lepší hospoda. Minimální návštěva (dva obsazené stoly) vede jinak příjemnou servírku k nadbytečným otázkám, kterými ruší zákazníky. Jídelní lístek je chudý i když vlastní jídlo bylo dobré. Zbytečně silná reprodukovaná hudba celý večer trochu ruší. Vcelku čisto J.Volf
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 1
Zeli ke kachne bylo prechucene vinem a skorici, temer nepozivatelne. Hot kingswood nebyl servirovany jak mel a po svickove mi bylo pravdepodobne spatne. Uchvatna tak ci tak nebyla. Divne na tom vsem bylo, ze restaurace byla v nedeli v 17 hodin uplne prazdna. Proc?
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO