Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 16x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Vojanův dvůr

Útulná restaurace "Formanka" o kapacitě 40 míst s novým barem, který disponuje šesti kohoutovým výčepním zařízením, kde Vám můžeme nabídnout více druhů domácího piva z minipivovaru U tří růží tak i Plzeňské pivo, které čepujeme z tanku. Můžete si pochutnat na specialitách české i zahraniční kuchyně, které Vám připraví šéfkuchař Tomáš Zelík se svým týmem.

V restauraci Vojanův Dvůr je možné pořádat soukromé akce, pro které nám slouží naše "Konírna", která disponuje kapacitou 70 míst k sezení. Restaurace se také pyšní svou letní zahradou, která pojme až 140 míst k sezení, kde Vám rádi zpříjemníme horké letní dny letní nabídkou z grilu, chlazeným tankovým pivem či osvěžujícím nápojem.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Polivka draha (vyvar 85Kc) a nebyla dobra. Burger drahy, maso mastne a ke kvalitnimu hovezimu melo hodne daleko.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné a čisté prostředí restaurace s obsluhou, která je ochotná a pozorná. Jídlo je chutné a během poledního menu je tam sice plno a rušno, ale na obědu si pochutnáte.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Našel jsem tuto restauraci náhodou a opravdu nás to překvapilo. Restaurace je zajímavá, obsluha úžasná a ochotná a jídlo naprosto dokonalé! Trochu patetické, přiznávám, ale to já rád.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO