Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 50x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Vivobene Gusto

Přehled hodnocení
90% celkově
87% personál
89% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 32x
4 11x
3 7x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné posezení na příjemné menší zahrádce, k dispozici deky. Jako vždy skvělé jídlo, pro vegetariány doporučuji zapečený lilek s rajčátky a parmazánem - takové lasagne bez masa :).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jidlo fakt vyborne, rozhodne doporucuji Salat Salmone. Dobra domaci limonada. Piti podle mne predtazene: 55 kc za 0,1 d vina. Lahev je mozna zakoupit v obchode za cca 300 kc, ale k tomu jeste platis 70 kc korkovne.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo i prostředí průměrné, ceny vyšší. Restaurace spíše připomíná bistro a nenabízí nic zvláštního, kvůli čemu bych se do ní v brzké době vrátila. Výhodou je umístění v centru Brna, díky čemuž zřejmě nemá nouzi o hosty.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné italské menu, předkrm prosciutto, hlavní chod špagety carbonara a desert panna cotta. Byl jsem moc spokojen, každý chod se rozplýval na jazyku. K pití domácí limonáda, obsluha milá. Prostředí je pěkné, prvně jsem si tedy myslel, že jsme vstoupili někam do prodejny, ale proč ne :) Možná někomu bude vadit absence točeného piva
Restaurace Vivobene Gusto Restaurace Vivobene Gusto
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde poprvé, překvapilo nás, že je to vlastně i na půl prodejna. Obsluha byla milá. Měli jsme 3chodové italské menu (prosciutto s ovčím sýrem pecorino romano, spaghetti carbonara a panna cotta) Vše výborné. Na pití domácí limonáda.
Restaurace Vivobene Gusto Restaurace Vivobene Gusto Restaurace Vivobene Gusto Restaurace Vivobene Gusto
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy excelentní zážitek, od předkrmu - proscutto s pecorinem, Spaghetti Carbonara, a nakonec famózní dezert, a to domácí panna cotte s malinovým přelivem. Lida
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo i servis a úrovni. Příjemné prostředí, nápaditý interiér. Pořád máte co sledovat. Super propojení restaurace a prodejny delikates. Rovnou jsme si koupili i něco na zub s sebou. :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tentokráte jsem ve Vivobene Gusto byla na Talíři mořských plodů. I přesto, že ryby a jinou mořskou havěť moc nemusím, vše bylo opravdu velice chutně připravené. Jen jsem si museli přiobjednat pečivo, protože pro 2 šest krajíčků bagety bylo opravdu málo.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO