Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotografie
Na mapě

Informace Vitální restaurant

Vytvoříme Vám podmínky pro tréninkové kempy Vašeho sportovního teamu, rekreační pobyt pro celou rodinu, různá firemní školení nebo také rodinné oslavy, a to vše v krásném prostředí Moravskoslezských Beskyd.
Přijďte nás navštívit, budete srdečně vítáni. A zaručujeme Vám, že odcházet od nás budete v dobré náladě a s pocitem, že jste udělali něco nejen pro své fyzické zdraví, ale v dnešní době i tolik potřebnou duševní pohodu!
K odpočinku, popovídání s přáteli, rodinou, a také ke společenským akcím je pro Vás v našem sportovním areálu připraven Vitální restaurant, jež pojme během běžného provozu pět desítek hostů, jeho součástí je rovněž špičková zahradní restaurace o 150 místech s grilem, tanečním parketem, místem pro hudební skupiny a barem. Těsně k ní přiléhá certifikované dětské hřiště špičkové úrovně pro děti od 2 do 12ti let - s řadou prolézaček, houpaček, lanovou dráhu apod.
Pro rodinné oslavy či firemní večírky jsou zde k dispozici dva salónky (pro 70 a 25 osob), kde Vám můžeme uspořádat akce dle Vašeho přání, šité přímo na míru.
Samozřejmostí je free připojení k internetu.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno