3 fotky
Na mapě

Informace Vitální restaurant

Vytvoříme Vám podmínky pro tréninkové kempy Vašeho sportovního teamu, rekreační pobyt pro celou rodinu, různá firemní školení nebo také rodinné oslavy, a to vše v krásném prostředí Moravskoslezských Beskyd.
Přijďte nás navštívit, budete srdečně vítáni. A zaručujeme Vám, že odcházet od nás budete v dobré náladě a s pocitem, že jste udělali něco nejen pro své fyzické zdraví, ale v dnešní době i tolik potřebnou duševní pohodu!
K odpočinku, popovídání s přáteli, rodinou, a také ke společenským akcím je pro Vás v našem sportovním areálu připraven Vitální restaurant, jež pojme během běžného provozu pět desítek hostů, jeho součástí je rovněž špičková zahradní restaurace o 150 místech s grilem, tanečním parketem, místem pro hudební skupiny a barem. Těsně k ní přiléhá certifikované dětské hřiště špičkové úrovně pro děti od 2 do 12ti let - s řadou prolézaček, houpaček, lanovou dráhu apod.
Pro rodinné oslavy či firemní večírky jsou zde k dispozici dva salónky (pro 70 a 25 osob), kde Vám můžeme uspořádat akce dle Vašeho přání, šité přímo na míru.
Samozřejmostí je free připojení k internetu.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace