Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Viola

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci hodnotím už poněkolikáté. Prostředí a personál se nezměnilo. Jídlo mi chutnalo. Snad jen vídeňský bramborový salát byl skoro až moc studený; bylo na něm znát, že byl v ledničce, stačilo mírně "svlažit" v mikrovlnce...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci znám, poměrně často (když jsem v místě) sem chodím na obědy. Takže nic nového, jak jsem zahvězdičkoval: personál milý a ochotný, příjemné prostředí, jídlo výborné. Navíc pochválím: servírka mi nabídla cenově výhodnější jídlo z menu, když jsem si chtěl dát něco z jídelního lístku. Tak by to mělo být.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace chodíme pravidelně, s jídlem jsme většinou spokojeni, tentokrát si manželka trochu stěžovala (mně) na tužší maso. Ale moje jídlo bylo velmi dobré, takže můžeme hodnotil v kladných bodech.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Výborná restaurace pro posezení s přáteli. Obsluha byla rychlá a nabídka nealko teplých nápojů byla opravdu pestrá, včetně zázvorového čaje s medem. Nedali jsme si jídlo, ale denní nabídka byla včetně menu s polévkou, zvěřiny a bezmasého jídla.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Měla jsem kuřátko s nádivkou a to bylo výborné. Napravilo to chuť vývaru. Servírka trochu zmatená, ale ochotná. Prostrědí příjemné. Cukrárna byla sladkou tečkou nedělního oběda.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pochutnal jsem si na smažených játrech. Obsluha milá, bez výhrad.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO