Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Viola

Restaurace Viola s kapacitou 60 míst a s velkým výběrem jídel, jedná se o českou i mezinárodní kuchyni se zaměřením na hotová jídla typická pro zdejší lokalitu. Nově vybudovaný salonek s kapacitou až 80 míst je vhodný pro rodinné oslavy, křtiny, svatby, promoce, firemní akce, školení a jiné. Salonek je vybaven DVD a TV, dále je tu možnost připojení na internet. Venkovní átrium s přijemným posezením má kapacitu 30 míst.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci hodnotím už poněkolikáté. Prostředí a personál se nezměnilo. Jídlo mi chutnalo. Snad jen vídeňský bramborový salát byl skoro až moc studený; bylo na něm znát, že byl v ledničce, stačilo mírně "svlažit" v mikrovlnce...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci znám, poměrně často (když jsem v místě) sem chodím na obědy. Takže nic nového, jak jsem zahvězdičkoval: personál milý a ochotný, příjemné prostředí, jídlo výborné. Navíc pochválím: servírka mi nabídla cenově výhodnější jídlo z menu, když jsem si chtěl dát něco z jídelního lístku. Tak by to mělo být.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace chodíme pravidelně, s jídlem jsme většinou spokojeni, tentokrát si manželka trochu stěžovala (mně) na tužší maso. Ale moje jídlo bylo velmi dobré, takže můžeme hodnotil v kladných bodech.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO