Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Viola

Restaurace Viola s kapacitou 60 míst a s velkým výběrem jídel, jedná se o českou i mezinárodní kuchyni se zaměřením na hotová jídla typická pro zdejší lokalitu. Nově vybudovaný salonek s kapacitou až 80 míst je vhodný pro rodinné oslavy, křtiny, svatby, promoce, firemní akce, školení a jiné. Salonek je vybaven DVD a TV, dále je tu možnost připojení na internet. Venkovní átrium s přijemným posezením má kapacitu 30 míst.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace chodíme pravidelně, s jídlem jsme většinou spokojeni, tentokrát si manželka trochu stěžovala (mně) na tužší maso. Ale moje jídlo bylo velmi dobré, takže můžeme hodnotil v kladných bodech.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Výborná restaurace pro posezení s přáteli. Obsluha byla rychlá a nabídka nealko teplých nápojů byla opravdu pestrá, včetně zázvorového čaje s medem. Nedali jsme si jídlo, ale denní nabídka byla včetně menu s polévkou, zvěřiny a bezmasého jídla.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Měla jsem kuřátko s nádivkou a to bylo výborné. Napravilo to chuť vývaru. Servírka trochu zmatená, ale ochotná. Prostrědí příjemné. Cukrárna byla sladkou tečkou nedělního oběda.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO