Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Vinotéka Livino

Livino je prostor, ve kterém se propojuje koncept vinotéky a vinného baru a který vám nabízí to nejlepší z tradičních moravských vinařství. 

Nabízí zde přes 1200 lahví k prodeji a díky unikátnímu degustačnímu automatu je můžete postupně ochutnávat po doušcích bez nutnosti nákupu celé lahve. 

Livino nabízí sudová vína jako jedna z mála vinoték v Brně z celochlazeného skladu, a to pouze z rodinného vinařství Víno Sýkora.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno