Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Vinoteka Bacco

Přijďte na romantický večer ve dvou, posezení s přáteli, nebo na firemní večírek do italské vinotéky. Zdi zdobí fresky s náměty starých Etrusků, vše je pak doplněno stylovým nábytkem. Výborná a kvalitní vína z domácí produkce, Makedonie, ale hlavně ze Sardinie. U dobrého vína si můžete pochutnat na vynikajících sýrech – kravský, ovčí a kozí - opět ze Sardinie. Pro milovníky uzenin zde mají sardskou šunku, také kančí, pršut, klobásové salámy a spoustu dalších pochutin. K tomu všemu si můžete pochutnat na olivách, ančovičkách nebo třeba na sušených rajčatech. Vše pro vás zajišťuje rodilý Sardiňan a majitel v jedné osobě, žijící v Praze přes 20 let.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pohoda, příjemná společnost, skvělé vino, pochoutky, vynikající zmrzlina, nepořádník hosté, mezinárodní společnost. Prostě příjemný čas u skleničky Vermentina, Savignonu, Pinot Noir a spousty dalších voňavých vín. DOPORUČUJI VŠEM.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi milý personál a hezké prostředí navozující přímořskou Itálii. Šéf podniku se o nás velmi pěkně staral, dokonce se přišel i zeptat, jaká hlasitost hudby nám vyhovuje :-) Přidal i ochutnávku vína ze Sardínie. Sýry a salámy byly k vínu výborné! Ceny na Prahu dost dobré. Akorát i v nekuřácké části je trochu cítit kouř.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO