Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 43x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinohradský pivovar

Vinohradský pivovar obnovujeme tradici vaření piva na Vinohradech. Používá kvalitní české suroviny pro výrobu spodně kvašených ležáků a pivních speciálů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Výborné pivo a jídlo, v obědovém menu na výběr ze 3 jídel a 2 polévek, dokonale snoubený interiér v moderním "sklípku" s pohledem přímo do pivovarské varny. Obsluha drobně zaostávala s placením, ale jídlo obědové menu bylo prakticky hned na stole.
Vinohradský pivovar Vinohradský pivovar
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Od Vinohradského pivovaru jsem měla celkem velká očekávání, ale bohužel nebyla naplněna. Jídlo dobré, pivo také, ale ceny mi přijdou nadsazené. Obsluha se docela snaží, ale pivovar je obrovský, takže občas nám stály na stole prázdné sklenice. Prostředí podniku mě moc neoslovilo. Sezení je sice pohodlné, ale prostor je opravdu veliký a akustika ne moc dobrá, takže zde je velký hluk. Určitě jsou v Praze lepší pivovary.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO