Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 1 583x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Vinohradský parlament

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
84% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 767x
4 678x
3 116x
2 18x
1 4x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
I přes dětský koutek nejde o podnik vhodný pro rodinnou oslavu. Špatně odvětraný, žádné vegetariánské jídlo v menu. Do 15.00 striktně jen menu i o víkendu přitom nejlepší jídla brzy vyprodaná...průměr.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
I am astounded at the good reviews this place has, which was how I decided to choose it for a lunch with some friends. The food was ok, nothing special. The service was horrendous. Rude, inattentive staff, who seemed to be questioning their life choices. Frankly that's not my problem and in any other city I've been to in the world, if you are serving customers in a hospitality scenario, you are expected to fix up and look sharp, not look down your nose as if you're doing the guests a favour. I get that this is not uncommon in prague. But honestly this is the year 2017, time to smarten up your acts guys. And this is without doubt the worst experience I have had here; I would not recommend this place to anyone.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Vybrali jsme si tuto restauraci na Náměstí Míru k rodinné oslavě. Byli jsme příjemně překvapeni dobrým jídlem. Restaurace je nicméně obrovská hučící hala plná pobíhajících číšníků a atmosféra je v ní nepříjemná, nemohli jsme si vůbec povídat. Oceňujeme ale parádní dětský koutek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Rozhodně hovězí líčka s pastinákovou kaší a špenátový koláč! Chybí mi tam něco k pivu, co by se dalo dát doprostřed na prkínko a jíst společně s přáteli!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo skvělé, obsluha výborná, určitě se vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
lovely authentic Czech cuisine friendly staff and relaxed atmosphere. A bit noisy but that's part of the scene. Interesting and tasty meals!! We loved it.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO