Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 1 584x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Vinohradský parlament

Vinohradský Parlament si klade za cíl ukázat, že hospoda se dá dělat i moderně, že do hospody mohou chodit všechny skupiny zákazníků včetně žen a že v hospodě se nemusí nabízet pouze guláš, utopenec, párky a nakládaný hermelín. Základem uvažování byla zkušenost Pivovaru Staropramen s provozováním úspěšného řetězce restaurací Potrefená Husa.

Naprosto nedílnou součástí, na kterou klademe veliký důraz, by měla být naše kvalita jídel a servis, proto jsme získali pro tento podnik špičkového Šéfkuchaře pana Pípala, který pracoval jako Executive Chef Grand Hotelu Pupp Karlovy Vary, hotelu Sheraton a O2 Areny Praha a manažera pana Vaverku, který se podílel na rozjezdu Potrefené Husy v Hybernské ulici.

 

 

 

 

 

 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Když jsme přišli, objednali jsme si kávu, pití a já dezert (povidlové taštičky a navíc kopeček zmrzliny) ke kávě. Pití nám přinesli téměř okamžitě. Objednali jsme si velké capuccino a dostali malé (což jsme poznali až při placení, protože jsme nevěděli, jak malé capuccino vypadá). Jinak chuťově bylo v pořádku. Po 30min čekání na taštičky jsem se na ně zeptala obsluhy, jestli na mě nezapomněli. Omluvili se mi a řekli, že do 4min budou. Za +/- 4min přináší slečna švestkový závin a kopeček zmrzliny navíc. Poté, co jsme se navzájem ujistili, že toto nejsou povidlové taštičky závin s rozpačitou omluvou odnáší (a po mé prosbě i zmrzlinu, neb jsem ji chtěla k taštičkám). Za dalších pět minut konečně dostávám své povidlové taštičky a zmrzlinu (ehm, dle stavu tání konstatuji že tu původně donesenou, ale už neřeším, protože i tak je má káva k dezertu dávno studená a našlehaná pěna z ní téměř snězena). Taštičky byly chutné. Letmá omluva za čekání podle mě nedostatečná. Ještě více mě pak při placení překvapilo, že cena za ten pidi kopeček vanilkové zmrzliny byla 37Kč. Neřeším a platím. Na stravenky mi bylo vráceno 20Kč (dle slov číšníka "asi myslim maximální částka, kterou vrací"). No, příště už vím, na co si dát pozor. Jediný poznatek ohledně toalet v suterénu - je zvláštní, jak člověk musí procházet kolem výdejny z kuchyně místem, kde se schází a diskutuje personál. A také zvláštní se potkat s obsluhou na toaletě?
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
I přes dětský koutek nejde o podnik vhodný pro rodinnou oslavu. Špatně odvětraný, žádné vegetariánské jídlo v menu. Do 15.00 striktně jen menu i o víkendu přitom nejlepší jídla brzy vyprodaná...průměr.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO