Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 1 513x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Vinohradský parlament

Vinohradský Parlament si klade za cíl ukázat, že hospoda se dá dělat i moderně, že do hospody mohou chodit všechny skupiny zákazníků včetně žen a že v hospodě se nemusí nabízet pouze guláš, utopenec, párky a nakládaný hermelín. Základem uvažování byla zkušenost Pivovaru Staropramen s provozováním úspěšného řetězce restaurací Potrefená Husa.

Naprosto nedílnou součástí, na kterou klademe veliký důraz, by měla být naše kvalita jídel a servis, proto jsme získali pro tento podnik špičkového Šéfkuchaře pana Pípala, který pracoval jako Executive Chef Grand Hotelu Pupp Karlovy Vary, hotelu Sheraton a O2 Areny Praha a manažera pana Vaverku, který se podílel na rozjezdu Potrefené Husy v Hybernské ulici.

 

 

 

 

 

 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi dobré jídlo, příjemná obsluha i prostředí. Vracíme se sem a jsme velmi spokojeni, dobrý poměr ceny a kvality. Závěrem tedy - rozhodně lze doporučit k častějším návštěvám i rodiny s dětmi.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
K obědu jsem z denního menu vybral hráškovou polévku, vepřové výpečky se zelím a knedlíkem a malé pivko. Jídlo chutnalo skvěle a navíc byla porce tak akorát, takže jsem byl příjemně najedený, a ne přejedený a tudíž mrtvý na půl odpoledne :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO