Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 1 276x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Vinohradský parlament

Vinohradský Parlament si klade za cíl ukázat, že hospoda se dá dělat i moderně, že do hospody mohou chodit všechny skupiny zákazníků včetně žen a že v hospodě se nemusí nabízet pouze guláš, utopenec, párky a nakládaný hermelín. Základem uvažování byla zkušenost Pivovaru Staropramen s provozováním úspěšného řetězce restaurací Potrefená Husa.

Naprosto nedílnou součástí, na kterou klademe veliký důraz, by měla být naše kvalita jídel a servis, proto jsme získali pro tento podnik špičkového Šéfkuchaře pana Pípala, který pracoval jako Executive Chef Grand Hotelu Pupp Karlovy Vary, hotelu Sheraton a O2 Areny Praha a manažera pana Vaverku, který se podílel na rozjezdu Potrefené Husy v Hybernské ulici.

 

 

 

 

 

 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Polední menu mohu jen doporučit. Do 12hod. k němu dávají malinovku nebo minipivo zdarma. Polévka ze žeber byla výborná, ale čekala bych, že jí bude víc. Celkový dojem dobrý, určitě se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Ve Vinohradskem parlamentu je vzdy skvělá kuchyně i personál. Minus celeho podniku je hlučné prostředí, takže jej nelze prilis doporucit na klidnou veceri/obed.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO