Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 1 483x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Vinohradský parlament

Vinohradský Parlament si klade za cíl ukázat, že hospoda se dá dělat i moderně, že do hospody mohou chodit všechny skupiny zákazníků včetně žen a že v hospodě se nemusí nabízet pouze guláš, utopenec, párky a nakládaný hermelín. Základem uvažování byla zkušenost Pivovaru Staropramen s provozováním úspěšného řetězce restaurací Potrefená Husa.

Naprosto nedílnou součástí, na kterou klademe veliký důraz, by měla být naše kvalita jídel a servis, proto jsme získali pro tento podnik špičkového Šéfkuchaře pana Pípala, který pracoval jako Executive Chef Grand Hotelu Pupp Karlovy Vary, hotelu Sheraton a O2 Areny Praha a manažera pana Vaverku, který se podílel na rozjezdu Potrefené Husy v Hybernské ulici.

 

 

 

 

 

 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Personál, jídlo, pivo... všechno v naprostém pořádku, mile předčilo mé očekávání :) ... jen je tam trošku hluk, který atmosféru prostředí mírně kazí :-/ Ale i tak, ať se daří, rád přijdu zas! :) P.S.: Výborné předkrmy :) (doporučuji KRÁLIČÍ PAŠTIKA a/nebo ZÁHORÁCKÁ VEPŘOVÁ ROLÁDA)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Do tohoto podniku jsme šli na pivo a něco k zakousnutí. Nechtěli jsme večer velké jídlo a dali si výběr menších jídel. Čekali jsme asi víc ... jídlo bylo dobré( krom játýrek ta se nepovedla) ale od názvu pivovarský parlament bych čekala víc pivních specialit a tím pádem i větší chuť pít .
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO