Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 1 226x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Vinohradský parlament

Vinohradský Parlament si klade za cíl ukázat, že hospoda se dá dělat i moderně, že do hospody mohou chodit všechny skupiny zákazníků včetně žen a že v hospodě se nemusí nabízet pouze guláš, utopenec, párky a nakládaný hermelín. Základem uvažování byla zkušenost Pivovaru Staropramen s provozováním úspěšného řetězce restaurací Potrefená Husa.

Naprosto nedílnou součástí, na kterou klademe veliký důraz, by měla být naše kvalita jídel a servis, proto jsme získali pro tento podnik špičkového Šéfkuchaře pana Pípala, který pracoval jako Executive Chef Grand Hotelu Pupp Karlovy Vary, hotelu Sheraton a O2 Areny Praha a manažera pana Vaverku, který se podílel na rozjezdu Potrefené Husy v Hybernské ulici.

 

 

 

 

 

 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zašli jsme na kafe a dort. Zaplatili 450,- ( 4dcl moštu, 2x latte, 2x káva se šlehačkou, 2x dort) Byli jsme hodně zklamaní. Sice mají naprosto super dětský koutek a kvůli němu jsme podnik vlastně navštívili, ale příště zajdeme raději jinam. V 14:53 jsme nemohli objednat dort. Museli jsme čekat přesně do 15:00 nakonec ze dvou donesli jeden v 15: 20. Když jsme oslovili slečnu která nám prinesla kávu, že jeden chybi. Zaplavila nás argumenty, ze ona to nemá na starost a ze nevi. Ze v kuchyni zkouší neco nového atd.... zkrátka nic co by zákaznika mělo zajímat. Druhá se pak přišla omluvit, že zapomněla a dort zajistila. Ta byla milá. Káva se šlehačkou - tragedie. Donesli kavu, kde byl tak 1cm šlehačky, takže behem minuty se rozplynula. K našemu překvapení k vedlejšímu stolu rodině, která mluvila AJ donesli tutéž kávu, ale slehačka byla s vysokou čepicí a držela ještě dlouho poté. Slečna se sice omluvila, ale že by nabidli novou to ne ! Stále jsme čekali, ačkoli tam personálu bylo až až, stále jsme čekali (na kafe, pak zas na dort, pak tisíc let na odneseni nadobi a latte, pak ještě na druhý dort a vrchol byl, když jsme měli neskutečně dlouho dopito a peníze na stole a nikdo si nas nevšímal, a to ani když už jsme se oblekali. ) Za ty peníze to vážně nestálo !
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Obsluha naprosto v pohodě, Staropramen tu mají podle mě nejlepší. Jen to jídlo je prostě průměrné. Třeba houskové knedlíky byly skoro studené a dost okoralé a to trochu zkazí dojem.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO