Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinohradský Burger Bar

Bar - restaurace nabízející teplo domácího krbu a příjemný interier ve stylu 60' a 70' let. Denní nabídka hotových jídel, zvýhodněné menu. V prostorách se zabaví i vaše děti v dětském koutku. V létě možnost posezení na venkovní zahrádce. Prostory baru jsou vhodné k pořádání svateb, oslav, promocí či firemních akcí. Možnost posezení ve dvou oddělených prostrorách, každý s kapacitou 35 hostů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha úplně v pohodě, i s velkou partou a záplavou různorodých objednávek si s přehledem a úsměvem poradila. Pivo v pohodě, ale jiné pivovary mi jedou víc. Nebojím se přijít zas.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Po rekonstrukci původní Chudoby dostalo prostředí stylový ráz, stejně jako i citelné zvýšení úrovně kuchyně. Čepují Uhříněveský pivovar. Často chodím na obědové menu (tzn. klasičtější kuchyni), ale i místní burgery jsou dobré. Doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pokud u stolu sedí tři lidé a objednají si tři nápoje, tak by si servírka opravdu mohla pamatovat co je pro koho...
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO