Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinohradská čajovna

Kudy k nám: Metro A - zastávka Jiřího z Poděbrad Tramvaj 11 - zastávka Vinohradská tržnice Pokud přijedete metrem, dejte se ulicí nám.J. Z Poděbrad a hned doleva do ul. Mánesova. Čajovnu najdete v čísle 55. Na začátku třetího bloku domů. pokud přijedete tramvají dejte se ulicí Budečská směrem k Riegrovým sadům. Na první křížovatce zatočte doprava do ul. Mánesova. Čajovna je na konci bloku po levé straně. Pokud jdete pěšky z VŠE, směřujte vaše kroky z ulice Nam. Winstona Churchila k Riegrovým sadům. Projděte ul. Chopinova. Můžete si zpříjemnit cestu přes Riegrovy sady. Na konci sadů a též ul. Chopinova vám kolmo na cestu přijde ulice Polská. Dejte se doprava do ul. Třebízského a na první křižovatce doprava do ul. Mánesova. Po několika metrech bude čajovna po pravé straně.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO