Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 94x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinograf Senovážné náměstí

VINOGRAF wine bar je zábava s vínem. Na zdejší bohaté portfolio vín se můžete spolehnout, vyznačují se různými projevy (což je účel !), nikoli rozkolísanou kvalitou (což je taky účel!). Tu místní someliéři posuzují na pravidelných interních degustacích v celém týmu před tím, než víno do nabídky zařadí. Nabízená vína znají dobře, stejně jako vinaře a vinařství, kde vznikají. V programu tzv. létajících sommelierů vám nepravidelně nabízí nejen osobnosti vinařského a gastronomického nebe, ale i “normální lidi”, kamarády, hosty, zajímavé osobnosti, ať už jde o víno, jídlo nebo snoubení jídla s vínem.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Bohužel poslední zkušenost ve Vinografu byla strašlivá. Po 5 minutách čekání na někoho, kdo mi ukáže rezervovaný stůl jsem si musela odchytnout slečnu, která řekla, ze se kohosi zeptá. Následně zmizela a pak se vesele bavila za barem. Na druhý pokus nám číšník ukázal stůl, který byl přímo v cestě na WC, podle me nejhorší z restaurace. Když jsme to viděli, raději jsme odešli.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Velmi mily personal, velice ochotni s radou ohledne vina. Skvely je taky vyber syru s akatovym meden. Nejvice jsem byla spokojena s nabidkou ceskych naturalnich vin.
Recenze je užitečná (0)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO