Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinograf Senovážné nám., wine bar & restaurant

VINOGRAF wine bar je zábava s vínem. Na zdejší bohaté portfolio vín se můžete spolehnout, vyznačují se různými projevy (což je účel !), nikoli rozkolísanou kvalitou (což je taky účel!). Tu místní someliéři posuzují na pravidelných interních degustacích v celém týmu před tím, než víno do nabídky zařadí. Nabízená vína znají dobře, stejně jako vinaře a vinařství, kde vznikají. V programu tzv. létajících sommelierů vám nepravidelně nabízí nejen osobnosti vinařského a gastronomického nebe, ale i “normální lidi”, kamarády, hosty, zajímavé osobnosti, ať už jde o víno, jídlo nebo snoubení jídla s vínem.

 

  • zaměření převážně na evropská vína s podílem českých a moravských
  • cca 800 vín na lístku včetně ,,velkých,, světově uznávaných
  • moderní mezinárodní kuchyně doplněná o nabídku lokálních pokrmů
  • degustační místnost určená a vybavená pro odborná, privátní či obchodní setkání 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pokud máte chuť na skleničku kvalitního vína, určitě sem zajděte. Obsluha je velmi milá a ráda s výběrem poradí. Třešničkou na dortu už je jen menu v tabletech.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Byla to nová zkušenost pro nás - zajít se do takového formátu restaurace -vinarna. A moc se nám líbilo. Doporučili nám jaké mám si objednat víno a to víno bylo úžasné. Určitě se ještě sem vrátíme a ochutname další vína
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO