Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinograf Míšeňská, wine bar

VINOGRAF wine bar je zábava s vínem. Na zdejší bohaté portfolio vín se můžete spolehnout, vyznačují se různými projevy (což je účel !), nikoli rozkolísanou kvalitou (což je taky účel!). Tu místní someliéři posuzují na pravidelných interních degustacích v celém týmu před tím, než víno do nabídky zařadí. Nabízená vína znají dobře, stejně jako vinaře a vinařství, kde vznikají. V programu tzv. létajících sommelierů vám nepravidelně nabízí nejen osobnosti vinařského a gastronomického nebe, ale i “normální lidi”, kamarády, hosty, zajímavé osobnosti, ať už jde o víno, jídlo nebo snoubení jídla s vínem.

 

  • specializace na tuzemská vína 
  • cca 200 vín na skleničku, studená kuchyně
  • důraz na nabídku malých vinařů a selekce vín zavedených společností
  • vína různých technologií, stylů a filosofických směrů

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Totally unexpected from Mala, that I would encounter this spot. Local friendly at the heart of Prague and good selection of wine and IPA from Flying Cloud. Enjoy your chill in town.
Vinograf Míšeňská, wine bar
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsme zde poseděli s přáteli a bylo to příjemné. Dobrá vína včetně svatomartinského (byť spíše to připomínalo burčák :-) ) úvodem, k jídlu talíř ze sýrů, uzenin a husí paštičky s pečivem... Vydrželi jsme tu sedět 4 hodiny :-)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
S naší návštěvou jsme byli opět spokojeni. Kromě dobrých českých a moravských vín jsme si klasicky dali k jídlu sýry, paštičky apod a strávili zde příjemný večer. Ze začátku zde bylo poloprázdno, později bylo úplně plno, ale nemělo to vliv na pohodu u stolu. Jediným trochu rušivým momentem byla účtenka, kdy u jedné položky byla uvedena pouze cena a text "víno"
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO