Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinograf Míšeňská, wine bar

VINOGRAF wine bar je zábava s vínem. Na zdejší bohaté portfolio vín se můžete spolehnout, vyznačují se různými projevy (což je účel !), nikoli rozkolísanou kvalitou (což je taky účel!). Tu místní someliéři posuzují na pravidelných interních degustacích v celém týmu před tím, než víno do nabídky zařadí. Nabízená vína znají dobře, stejně jako vinaře a vinařství, kde vznikají. V programu tzv. létajících sommelierů vám nepravidelně nabízí nejen osobnosti vinařského a gastronomického nebe, ale i “normální lidi”, kamarády, hosty, zajímavé osobnosti, ať už jde o víno, jídlo nebo snoubení jídla s vínem.

 

  • specializace na tuzemská vína 
  • cca 200 vín na skleničku, studená kuchyně
  • důraz na nabídku malých vinařů a selekce vín zavedených společností
  • vína různých technologií, stylů a filosofických směrů

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsme zde poseděli s přáteli a bylo to příjemné. Dobrá vína včetně svatomartinského (byť spíše to připomínalo burčák :-) ) úvodem, k jídlu talíř ze sýrů, uzenin a husí paštičky s pečivem... Vydrželi jsme tu sedět 4 hodiny :-)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
S naší návštěvou jsme byli opět spokojeni. Kromě dobrých českých a moravských vín jsme si klasicky dali k jídlu sýry, paštičky apod a strávili zde příjemný večer. Ze začátku zde bylo poloprázdno, později bylo úplně plno, ale nemělo to vliv na pohodu u stolu. Jediným trochu rušivým momentem byla účtenka, kdy u jedné položky byla uvedena pouze cena a text "víno"
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Vinografu chodíme s přáteli několikrát do roka, abychom si nad sklednkou dobrého vína popovídali. Prostředí je decentní, celková kapacita kolem 20 návštěvníků je zárukou klidu. Obsluha je vždy pozorná, výběr vín s ní vždy konzultujeme a jsme spokojeni. K jídlu si dáváme sýry, olivy a případně i paštičky s pečivem. Dá se platit kartou, což je příjemné. Jediným negativem bývá vydýchaný vzduch a teplo
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO