Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinograf Anděl, wine bar & bistro

Smíchovská pobočka vinných barů Vinograf se nachází v jedné z nejrušnějších pražských čtvrtí. Na výběr budete mít z asi 350 vín na lahvi a až z 35 vín po skleničce. Ve Vinografu neustále hledají, ochutnávají, zkoumají a sledují, co se ve světě vína děje. Trvají na kvalitě a stojí si za ní. Jejich sommeliéři budou vašimi průvodci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Moc dobrá vína, velmi příjemná, leč pomalejší obsluha, prostředí hezké. To na úvod. Dejte si ale pozor na "vyčůranost" obsluhy, kdy už máte pár lahví v sobě. Bezostyšně nám přinesla lahev téměř za 1.500 Kč, i když jsem se před tím pohybovali cca max do 700 Kč a ještě ji upozornili, že bychom tuto hranici rádi zachovali. Samozřejmě jsme to zjistili až při placení.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO