Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 86x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace VINOdiVINO

Z hlediska kvality je VinoDiVino v Praze jedinečným místem. Milovníci dobrého jídla a vína zde najdou výtečnou kuchyni a rozsáhlou nabídku vín čítající více než 500 druhů, dále pak destiláty nejvyšší kvality pocházející ze všech italských regionů a světa. Další prostor je věnován nejlepším výrobkům italské gastronomie. Vše je umístěno v nádherných prostorách, příjemných a pohodlných, kde je možno pozorovat chod kuchyně přímo z restaurace.

Menu, která vytváří a osobně připravuje šéfkuchař Matteo L’Altrelli, nabízí to nejlepší, co lze na poli gastronomie ve městě nalézt – odráží se v nich typické lehké a čerstvé středomořské chutě, které zachutnají každému.

Klient zde nalezne neopakovatelný soulad chutí, od chutných těstovin a rizot přes čerstvé ryby k masům a zelenině, které jsou denně vybírané z nabídky trhu. Naši klienti gurmáni se tak ocitají zcela obklopeni enogastronomickou kulturou a historií.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Italské prostředí s milým personálem a jídlem , které "neoslní" ale také nezklame....slušný vyběr vína a pozitivní energie této restaurace Vás přivede k opakované návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
The atmosphere is relaxed, staff knowledgeable and friendly. Food quality is very high, wine choice mind blowing and service as you'd expect in an Italian restaurant. Not too fast or too slow :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Great service, lovely food and wine, nice to stay not only for a business. Thank you !!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO