Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 86x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace VINOdiVINO

VinoDiVino je stylová restaurace se středomořskou kuchyní, zkušeným italským šéfkuchařem a bohatou vinotékou jen 300 metrů od Staroměstského náměstí.

Ve VinoDiVino ochutnáte opravdovou Itálii. Výborné těstoviny a rizota, čerstvé ryby, masa a tradiční dezerty tu připravují z originálních italských surovin. Kuchyni velí ostřílený šéfkuchař Mario D‘Innocenzo z římské provincie Anzio.

Restaurace se pyšní obdivuhodnou vinotékou. Nabízí víc než 500 druhů vín, rozsáhlá je také nabídka grappy. Oblíbené jsou pravidelné degustace pod dohledem zkušených sommeliérů. Nechybí ani kurzy vaření.

V restauraci můžete zakoupit tradiční italské potraviny té nejvyšší kvality – extra panenské olivové oleje, salámy, sýry, těstoviny, omáčky, destiláty a vína.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Italské prostředí s milým personálem a jídlem , které "neoslní" ale také nezklame....slušný vyběr vína a pozitivní energie této restaurace Vás přivede k opakované návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
The atmosphere is relaxed, staff knowledgeable and friendly. Food quality is very high, wine choice mind blowing and service as you'd expect in an Italian restaurant. Not too fast or too slow :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Great service, lovely food and wine, nice to stay not only for a business. Thank you !!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO