Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinný bar Slámovka

Parta přátel, která se scházela u vína, si jednoho večera se začal rodit nápad. Po dlouhé práci a dvou zničených otvírácích na víno, tu pijí vína, co chutnají, a jsou ohromeni z výsledku. Vinaře zodpovědně vybírají a osobně s nimi jednají, proto se tu o vínech a jejich původu dozvíte více, než co si přečtete na etiketě. Rádi přidají i pikantérie z vinařství. Do sortimentu zařadili poctivé podorlické jablečné a hruškové mošty v několika variacích. Plzeňské pivo nahradil Podorlický pivovar zastoupený nefiltrovaným 12°stupňovým ležákem Rychnovská Kněžna. Milovníci poctivých českých pálenek z tradičních i méně obvyklých druhů ovoce si tu také přijdou na své. Ve Slámovce můžete ochutnat nejen poctivou domácí škvarkovou pomazánku či nakládané sýry. Připraví Vám na míru variace sýrů a uzenin z poctivých surovin podávané na dřevěném prkénku s čerstvým pečivem. Vaše chutě rádi uspokojí sezónními specialitami či čerstvým dezertem. 


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velice příjemné prostředí a vzhledem k náhodné produkci vedle u stolu, šlo minimálně o zážitek s ksichtem. Bohužel jsme pobyli jen krátký čas, ale víno výtečně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný vinný bar s velmi dobrými víny a pár drobnostmi k zakousnutí. Obsluha velice milá, pozorná a hlavně nevtíravá. Na jednu stranu je příjemné, že z důvodu sklepních prostor zde není signál, takže člověk skutečně vypne, na druhou stranu to pro někoho může být mínus.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO