Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinný bar Slámovka

Parta přátel, která se scházela u vína, si jednoho večera se začal rodit nápad. Po dlouhé práci a dvou zničených otvírácích na víno, tu pijí vína, co chutnají, a jsou ohromeni z výsledku. Vinaře zodpovědně vybírají a osobně s nimi jednají, proto se tu o vínech a jejich původu dozvíte více, než co si přečtete na etiketě. Rádi přidají i pikantérie z vinařství. Do sortimentu zařadili poctivé podorlické jablečné a hruškové mošty v několika variacích. Plzeňské pivo nahradil Podorlický pivovar zastoupený nefiltrovaným 12°stupňovým ležákem Rychnovská Kněžna. Milovníci poctivých českých pálenek z tradičních i méně obvyklých druhů ovoce si tu také přijdou na své. Ve Slámovce můžete ochutnat nejen poctivou domácí škvarkovou pomazánku či nakládané sýry. Připraví Vám na míru variace sýrů a uzenin z poctivých surovin podávané na dřevěném prkénku s čerstvým pečivem. Vaše chutě rádi uspokojí sezónními specialitami či čerstvým dezertem. 


Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prijemny vinny sklipek v centru Prahy s prijatelnymi cenami. Uvitala bych vetsi vyber jidel, kdyz uz zadne minutky, aspon jedna polevka. Hudebni program je zajimavy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velice příjemné prostředí a vzhledem k náhodné produkci vedle u stolu, šlo minimálně o zážitek s ksichtem. Bohužel jsme pobyli jen krátký čas, ale víno výtečně.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO