Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinný bar Blatnička

Vítejte v oblíbeném denním baru Blatnička.Přijďte si odpočinout od každodenního shonu nebo jen tak posedět s přáteli nad sklenkou dobrého vína.Denní bar Blatnička byl otevřen 3.11.1982,původně jako III.cenová skupina.V naší nabídce vín,najdete kvalitní sudová,ale i lahvová vína,vyráběná firmou Blatel a.s.. Příjemné prostředí původně navržené světově známým architektem Líbalem,navrženo tak,aby jste se cítili jako v opravdovém vinném sklípku,kde jsou na zdech zabudované originální kachle od Cyrila Boudy,doplněné výstavou grafických P.F. od známého grafika Karla Stolaře.Samozřejmostí jsou u nás rozumné ceny a profesionální přístup k zákazníkovi, to vše dopomáhá k Vaší stoprocentní spokojenosti. Ať už se k nám vydáte jen tak posedět,nebo k večeru na obchodní schůzku,věřte,že naše nabídka dobrého vína a drobného občerstvení je u nás samozřejmostí. Těšíme se na vaši návštěvu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO