Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 28x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Vinit bar

Oáza v rušném srdci Prahy, kde si v klidném a příjemném prostředí můžete vychutnat skleničku či celou lahev výtečného vína, občerstvit se vybranými delikatesami a nechat se hýčkat milou a přátelskou obsluhou.

Bar obsahuje velmi pestrou nabídku evropských vín od různých vinařů, pochutnáte na francouzských klobáskách, španělských solených mandlích, italském Prosciuttu či Mozzarelle.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ojedinělý podnik v Praze. Výborná vína, excelentní obsluha, krásný ale neokázalý interiér, skvělé sýry, příjemná atmosféra. Není, co vytknout, což je v CZ zcela neobvyklé. Přijdeme zase.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jsem náročný host. Přesto není nic, co bych vytkl. Servis, který zajišťují osobně páni majitelé, je na světové úrovni a v CZ nevídaný. Vína excelentní (alespoň ta, co jsme pili - bílá, suchá), sýry a uzeniny nadpozemské chuti. Čisté WC, u zrcadla k dispozici párátka, atd. Prostě bezchybné do posledního detailu. Přijdu zase.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělý servis, Dobre víno,příjemná atmosféra,ale bohužel bylo málo lidí. Určitě přijdeme znova a fakt to stojí za to.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO