Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 29x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Vinit bar

Oáza v rušném srdci Prahy, kde si v klidném a příjemném prostředí můžete vychutnat skleničku či celou lahev výtečného vína, občerstvit se vybranými delikatesami a nechat se hýčkat milou a přátelskou obsluhou.

Bar obsahuje velmi pestrou nabídku evropských vín od různých vinařů, pochutnáte na francouzských klobáskách, španělských solených mandlích, italském Prosciuttu či Mozzarelle.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Děkujeme moc za super servis a ochutnávky, rádi se opět zastavíme! :-)
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ojedinělý podnik v Praze. Výborná vína, excelentní obsluha, krásný ale neokázalý interiér, skvělé sýry, příjemná atmosféra. Není, co vytknout, což je v CZ zcela neobvyklé. Přijdeme zase.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jsem náročný host. Přesto není nic, co bych vytkl. Servis, který zajišťují osobně páni majitelé, je na světové úrovni a v CZ nevídaný. Vína excelentní (alespoň ta, co jsme pili - bílá, suchá), sýry a uzeniny nadpozemské chuti. Čisté WC, u zrcadla k dispozici párátka, atd. Prostě bezchybné do posledního detailu. Přijdu zase.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO