Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Vincent's Diner

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Znovuotevřená restaurace, s vylepšenou zahrádkou a prakticky stejným menu. Snaží se víc než dříve. Na obsluhu jsme měli štěstí - dramaticky lepší, než původní. Měli jsme 3 různé burgry s hranolkami. Na Kolín "přijatelné", ale ocenili bychom mnohem kvalitnější maso nebo možnost připlatit si za čisté zadní bez šlach. Tohle dělají zřejmě částečně nebo zcela z jiného, než zadního. Aby si člověk pochutnal. Příště si dám radši BLT sendvič.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Příjemný, pro malé město jako je Kolín originální, příjemná obsluha a jídlo taky stoji za vyzkoušení, v tomhle duchu ale pro zvyckane lidi stale průměrné
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá restaurace ve americkém stylu, jídlo výborné a vybere si každý, jediné 2 problémy co jsem měl a za jaké nedávám 5* je nefungující Wi-Fi a dlouhá doba přípravy, ovšem vyplatí se a navíc se mi to stalo jen jednou.
Restaurace Vincent's Diner Restaurace Vincent's Diner Restaurace Vincent's Diner
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nice food, people. They open at 10 Sunday morning, the only place we found open in Kolin for coffee.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO