Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Vincent's Diner

Vincent's Diner je formát stylové americké restaurace, s historií sahající až do roku 1872!! Ty nejlepší ingredience, tajemství původních receptur a originální příprava - to je tajemství lahodných jídel ve Vincent's Diner.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Znovuotevřená restaurace, s vylepšenou zahrádkou a prakticky stejným menu. Snaží se víc než dříve. Na obsluhu jsme měli štěstí - dramaticky lepší, než původní. Měli jsme 3 různé burgry s hranolkami. Na Kolín "přijatelné", ale ocenili bychom mnohem kvalitnější maso nebo možnost připlatit si za čisté zadní bez šlach. Tohle dělají zřejmě částečně nebo zcela z jiného, než zadního. Aby si člověk pochutnal. Příště si dám radši BLT sendvič.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Příjemný, pro malé město jako je Kolín originální, příjemná obsluha a jídlo taky stoji za vyzkoušení, v tomhle duchu ale pro zvyckane lidi stale průměrné
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá restaurace ve americkém stylu, jídlo výborné a vybere si každý, jediné 2 problémy co jsem měl a za jaké nedávám 5* je nefungující Wi-Fi a dlouhá doba přípravy, ovšem vyplatí se a navíc se mi to stalo jen jednou.
Restaurace Vincent's Diner Restaurace Vincent's Diner Restaurace Vincent's Diner
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO