Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna VinCaffé

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna je moc příjemná, mají velký výběr dobrých vín a dá se tu posedět s přáteli až do večera. Jídlo i dezerty mají taky moc dobré, obsluha byla velice milá. Doporučuji k navštívení.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tohle je moje oblíbená vinárna na posezení s kamarádkami. Víno vždy dobré, většinou si k němu dáváme některý quiche, a jako druhé kolo na zobání nakrájený jamon serano, goudu, fuet, chorizo... Vše vynikající. Obsluha je pozorná. V létě je bonusem zahrádka pod kaštanem ve vnitrobolku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemná kavárna, hrozně milá obsluha, dobré dezerty. Mají velký výběr vína, což je příjemné na večerní posezení. K jídlu by jen mohli mít větší výběr bezmasého :).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Nejlepší zahrádka široko daleko, stín, klid, dost prostoru. Personál je moc milý až roztomilý. K dobrému výběru vín mají výborné quiche a různé chuťovky. Primátor se taky dá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO