Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna U Vávrů

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Příjemná vinárna/restaurace, v prvorepublikovém provedení. Velmi příznivý poměr kvalita versus cena, i vzhledem ke skutečnosti, že se podnik nachází v centru města. Doporučuji k návštěvě.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pan, ktery nas obsluhoval byl velice ochotny a prijemny. Rad se sem vratim, navic kdyz je to stred Prahy a za tak prijemne ceny.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
příjemné posezení, pan vrchní nevtíravý, ale všímavý. Kuchyně hodně dobrá, lepší standart. Výborný výběr vín, nezklamalo ani sudové. Při výběru dejte na radu pana vrchního, vyzná se.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný personál, rychlá obsluha bez zbytečného čekání. Člověk si pokaždé vybere z denního MENU, které svou cenovou nabídkou mile překvapí. Rád se vrátím, doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná vinárna v blízkosti Náměstí míru. Možnost výběru ze 4 poledních jídel, přičemž ceny jsou opravdu příjemné. Jako velké plus je každý den zajímavé Menu dne. Prostředí útulné, možná trochu chladné. Doporučuji k návštěvě během oběda.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO