Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna U Slunce

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace dle požadavku,jídlo a pití kvalitní,obsluha milá a rychlá
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bezproblémová rezervace, restauraci hodnotíme velice kladně po všech stránkách - skvělý personál, výborné jídlo i vínko k němu bylo dobré. Můžeme všem návštěvu zde doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme restauraci s přítelkyní za účel oslavy narozenin. Hledal jsem spojení dobré víno a dobré jídlo a po doporučení kamaráda můžu s klidem říct, že se mi výběr povedl. Restauraci doporučuji skvělá obsluha, dobré vínko a skvělé jídlo. Mě osobně vadilo, že je restaurace pro kuřáky, ale přítelkyně kouří, takže těch pár měsíců než to zakážou všude ještě vydržím
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná vinárna, která již léta patří mezi stálice na Borech. Navštěvujeme ji poměrně často, jídlo je tu vždy dobré, obsluha příjemná a rychlá, ceny příznivé.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO