Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna U Slunce

Vinárna Vám nabízí příjemné posezení u dobrého vína a jídla. Připraven je pro Vás široký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně. Ve všední dny je také připraveno polední menu za příznivé ceny. Nabízí Vám zde sortiment kvalitních vín společnosti Vinné sklepy Valtice - pozdní sběry, výběry z hroznů. Kapacita této vinárny je 40 míst u stolů + bar + salonek s kapacitou 15 - 20 míst. Rádi pro Vás zde připraví i různé akce jako svatby, promoce, rodinné oslavy apod.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bezproblémová rezervace, restauraci hodnotíme velice kladně po všech stránkách - skvělý personál, výborné jídlo i vínko k němu bylo dobré. Můžeme všem návštěvu zde doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme restauraci s přítelkyní za účel oslavy narozenin. Hledal jsem spojení dobré víno a dobré jídlo a po doporučení kamaráda můžu s klidem říct, že se mi výběr povedl. Restauraci doporučuji skvělá obsluha, dobré vínko a skvělé jídlo. Mě osobně vadilo, že je restaurace pro kuřáky, ale přítelkyně kouří, takže těch pár měsíců než to zakážou všude ještě vydržím
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná vinárna, která již léta patří mezi stálice na Borech. Navštěvujeme ji poměrně často, jídlo je tu vždy dobré, obsluha příjemná a rychlá, ceny příznivé.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO