Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna U Řeháčků

Vinárna byla založená roku 1936 panem Řeháčkem. Nabízí příjemné prostředí vinárny, široký sortiment výběru z mezinárodní kuchyně - steaky, speciality, saláty. Vinný lístek nabízí kvalitní tuzemská vína.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Na vinárnu je výběr vín dost tragický. Tak na úrovni devadesátých let. Mladá obsluha je snaživá a milá, ale s otevíráním lahve Cabernetu dost zápasila a když se to podařilo, tak zapomněla nalít pro degustaci a odešla. Asi sehrála svou roli nervozita. Tatarák byl dobře namíchaný. Prostředí by zasloužilo investici..
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Naprosto dokonalá jídla, velký výběr vín a ochotný personál. Dlouho jsem s návštěvou váhala a teď lituji, ze jsem ji nenavstivila uz mnohem dříve. Jediné, co lze vytknout je prostředí. Restaurace je vybavena již starším nábytkem a sem tam se najde v rohu pavucina, ale nic extrémního.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO