Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 56x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Vinárna U Mansfelda

Přehled hodnocení
85% celkově
78% personál
85% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 28x
4 17x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stylovou vinárnu "U Mansfelda" jsme navštívily s přítelkyní a byly jsme spokojení jak s prostředím tak s personálem a v neposledni řadě s jidelnim i vinným lístkem.Vše ok
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, kde se dá velmi dobře povídat s přáteli. Jídlo celkem dobré, obsluha milá, i když někdy informace nebyly zcela přesné. Navštívili jsme již několikrát a vždy celkem spokojenost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace U Mansfelda je na vynikající úrovni, na tragické úrovni je ovšem Váš rezervační systém, který mi sice odeslal do emailu odpověď, že místa jsou zarezervována, rezervaci ale neprovedl v restauraci U Mansfelda!!!Poučení pro příště - už nikdy rezervovat místa přes Vaše stránky.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Na první pohled skvělá restaurace na úrovni (už podle cen), bohužel celý koncept KAZÍ chování personálů, chyběl mi zde oční kontakt, kontrolovali pouze stůl a bylo mi velmi nepříjemné ani ne metr od stolu prosit několikrát servírku o další sklenku, nebo o desert. Stačilo by jen zvednout hlavu. Při placení ani slovo děkuji za celkem velké spropitné, které si dle mého tento servis nezasloužil. Při odchodu ani nezvedla hlavu aby řekla na shledanou děkuji jen si "zabrublala" pod fousy. Celkem škoda otráveného personálu.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Měli jsme rezervaci ve vinárně. Bohužel nejsme místní, tudíž jsme šli do restaurace. Bylo dost důrazně řečeno, že vinárna je dole v pravo. Tam jsme si moc též nepomohli. Šli jsme pouze na dezert, ale ten nás velice zklamal. Dali jsme si horké maliny, ale ty vedle horkých malin bohužel ani neběžely. Prostředí by bylo skvělé, ale bohužel vše kazila obsluha. Jediné pozitivum bylo voňavé wc:-)
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné, nekuřácké prostředí, slušná nabídka jídel (doporučuji gratinovaný kozí sýr) a vynikající Plzeňský Prazdroj. Podle internetu i vývěsky na restauraci má podnik otevřeno do 24 h. Měli jsme rezervaci pro 5 lidí od 19:00 do zavíračky. Kolem desáté odešli ostatní hosté a servírka nám bohužel začala dávat jasně najevo, že bychom měli rovněž zaplatit a odejít ("Kávu si dáte? No, sice jsem právě umyla kávovar, ale tak já vám ji ještě přinesu..."). V půl jedenácté se nás rovnou a bez vyzvání přišla zeptat, jak budeme platit, přinesla účty a bylo vymalováno. Myslím si, že naše útrata nebyla malá (dohromady asi 1600 Kč). Jakmile jsme vytáhli paty ze dveří, okamžitě za námi zamkla... Velká škoda, že tak dobrý podnik zabíjí otřesný servis, příště rozhodně vyrazíme jinam.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Parádní jídlo, příjemná a profesionální obsluha a velmi pěkné prostředí ve sklepě. Celkový dojem trochu kazí výběr hudby, ale to je maličkost. Cena je podle mě přiměřená.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
jsme s restaurací velmi spokojené obsluha velmi prřijemná

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO