Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 56x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Vinárna U Mansfelda

Stylová vinárna "U Mansfelda" se nachází v nově zrekonstruovaných sklepních prostorách domu číslo 9 v Dřevěné (dříve Mansfeldově) ulici. Prostory vinárny jsou důkazem krásy starých, kvalitně udržovaných budov, se čtyřmi oddělenými salónky v odlišných barvách.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stylovou vinárnu "U Mansfelda" jsme navštívily s přítelkyní a byly jsme spokojení jak s prostředím tak s personálem a v neposledni řadě s jidelnim i vinným lístkem.Vše ok
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, kde se dá velmi dobře povídat s přáteli. Jídlo celkem dobré, obsluha milá, i když někdy informace nebyly zcela přesné. Navštívili jsme již několikrát a vždy celkem spokojenost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace U Mansfelda je na vynikající úrovni, na tragické úrovni je ovšem Váš rezervační systém, který mi sice odeslal do emailu odpověď, že místa jsou zarezervována, rezervaci ale neprovedl v restauraci U Mansfelda!!!Poučení pro příště - už nikdy rezervovat místa přes Vaše stránky.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO