Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna Ořechovka

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
88% prostředí
64% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Velice pěkné prostředí s oddělenou místností pro kuřáky a nekuřáky. Dětský koutek. Obsluha příjemná a vstřícná. Všude čisto a útulno. Na wc velice vtipně vyřešen pisoár. I po "několika" pivech či něčeho jiného se nebudete kymácet. Od raměn ke zdi vám zbývá tak 10 cm :-). Jídlo průměrné, ničím nezaujalo, v dostatečném množství. V době návštěvy v 11:00 poklidná restaurace. Ne čepu Prazdroj a speciál.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace občas chodíme již delší dobu. Nyní zde mají změněný jídelní lístek - je mnohem kratší, bez dřívějších specialit, což je škoda. Naštěstí v nabídce zůstala česnečka, kterou zde dělají opravdu výbornou. I ostatní jídla byla dobrá, i když ničím výjimečná. Část pro nekuřáky je oddělená chodbou, což je dobře. Stoly v této části jsou dost stísněné. Na dřevěných lavicích jsou naštěstí příjemné měkké polštáře.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace, hezký interiér, jídlo bylo velmi rychle připravené, obsluha byla také příjemná. Jen ceny se mi vzhledem k porcím zdají vyšší. Celkem spokojenost.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Oproti minulé návštěvě ( minulý měsíc ) došlo k výrazné úpravě nabídky jídel ( velmi seškrtaný jídelní lístek, osvědčená jídla zmizela z nabídky ), ovšem ceny se posunuly výrazně nahoru. Dceři přinesli kuřecí plátek s mozzarelou ( maso bylo syrové ( viditelné na první pohled ). Při reklamaci se servírka omluvila a kompenzovala drinkem zdarma, ovšem nechápu kuchaře. V podniku, kde běžné jídlo bez přílohy stojí 150 - 180 kč by se to stát nemělo. Škoda, tento podnik jsme měli rádi, ale asi budeme hledat jinde. Tohle se opravdu nepovedlo....
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Hlavní jídla jsme si vybrali 4, každé bylo jiné a všechna byla vynikající. Polévky také. Obsluha příjemná, rychlá a co se týče přípravy jídla tak jsme nečekali snad ani 20minut. Prostě tuto restauraci doporučuji, budu doporučovat a budu i nadále ráda navštěvovat.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO