Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 26x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna Na Šikmé Ploše

Útulná vinárna se specializuje na kvalitní sudová vína z Moravy a Jižní Ameriky. Hosté si mohou vybírat z dobře zásobené vinotéky s výběrem kvalitních lahvových vín z domova i z nejznámějších světových vinařských oblastí. K vínu nabízí vhodně sladěný výběr převážně studených pokrmů a pochutin. Kromě vína si mohou hosté objednat lihoviny, pivo, nealkoholické nápoje, kávu, čaj.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí pro posezení s přáteli. Večer bylo plno, ale zároveň jsme nebyli nikým od jiných stolů rušeni. Lososový sendvič luxusní, obsluha paráda, víno též :-) vřele doporučuji. Ráda se sem vrátím.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi útulná vinárna orientovaná převážně na moravská vína v rozumných cenových relacích. Očividně začíná být populární, bez rezervace můžete mít večer problém...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Moc hezky jsme si poseděli nad sklenkou vína v příjemném a hlavně nekuřáckém prostředí vinotéky Na šikmé ploše. Také jsem si pochutnala na grilovaném hermelínu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO