Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Vinárna Goldek

Restaurace Goldek je v centru Starého města na klidném místě, vnitřní kapacita restaurace nabízí 40 míst k sezení a 20 míst na venkovním posezení. Vedle restaurace je k dispozici a možnost využívat dětské hřiště. Restaurace je pokryta signálem wifi. Nabízejí zde možnost celodenního stravování, tj. denní menu, minutky, domácí burgery, sladké i slané palačinky, moučníky vlastní výroby (včetně možnosti jejich objednání a pečení na zakázku). V kuchyni využívají kvalitní bioprodukty z místní firmy PRO-BIO, s.r.o.. Restaurace je vhodná i pro stravování početnějších skupin zájezdů, školních výletů apod., ale i menším skupinám, jednotlivcům, turistům a návštěvníkům Starého Města a okolí. Restaurace je svým prostředím a pohodovou atmosférou vhodná pro pořádání rodinných oslav a svatební hostiny, firemních akcí, večírků a oslav. Při těchto příležitostech je možno využívat jukebox a karaoke. Dále hostům nabízejí kvalitní vína z jižní Moravy a domácí burgery, kuřecí klřidélka, palačinky a chutné topinky.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO