Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Citadela

Restaurace Citadela s barem, se 40 místy pod mohutnou sklepní klenbou, je svým stylovým interiérem zaručujícím soukromí, přímo předurčena k důvěrným schůzkám, přátelským setkáním, k firemním setkáním a večírkům či rodinným oslavám.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

prostředí skvělé.....byly jsme jenom na pivo takže nemužu hodnotit jidlo.obzvlášt si cením nabídky německého pivinka Paulaner......škoda že jen lahvové....jen škoda že sklenice nebyly čistá a plavalo mi tam pak par broučku...ale to se stane.....příště vyzkoušíme něco ze španělské kuchyně

Balcar David
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno