Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 99 % hodnoceno 18x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna a vinotéka U ZvonkůVinárna Vám nabízí příjemné posezení u dobrého moravského vína, a to jak sudového, tak lahvového. Vybírají tu pro Vás převážně malé moravské vinaře, kteří dávají důraz na kvalitu svých produktů. Tyto vinaře nenajdete v žádných řetězcích.V sortimentu nechybí ani vína z jiných světových oblastí, jako např. z Rakouska, Jižní Afriky, Španělska, Francie a jiných. Veškerá vína pro Vás přechutnali a vybrali ta nejlepší. Z nabídky si jistě vybere každý dle své chuti. Pokud budete potřebovat dárek, tak Vám rádi s výběrem vhodného vína pomohou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vinotéka U Zvonků má příjemné rodinné a nekuřácké prostředí. Nachází se v samém středu Dejvic. Nabízí velmi dobrá vína od prověřených dodavatelů a též něco dobrého k zakousnutí.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Opět jsme navštívily útulnou vinotéku U Zvonků. Nad sklenkou výborného sudového vínka a šálkem dobré kávy jsme prožily velmi pohodové odpoledne. Vše bylo příjemné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tentokrát jsme při dobrém vínečku seděly na příjemné zahrádce. Obsluha velmi milá a pozorná. Rýnský ryzlink bezvadný a káva též. Měly jsme i velmi dobrou klobásku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO