Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna a Restaurace Hrozen

Vinárna nabízí několik druhů sudovích vín z Moravy i zahraničí - Chile, Jižní Afrika, Argentina, Rakousko, Slovinsko. Najdete zde i širokou nabídku lahvových přívlastkových vín. Pro pivaře nabízí nepasterované speciály malých českých pivovarů. K přípravě jídel jsou používány jen čerstvé a kvalitní suroviny a oleje, které jsou základem dobrého jídla. Kapacita vinárny je 78 míst. Z toho 20 míst v nekuřáckém salónku a 24 míst ve stylovém vinném sklípku. V letních měsících můžete posedět s přáteli na zahrádce, která má kapacitu 24 míst. Je zde možnost připravit rodinnou nebo firemní oslavu dle vašeho přání.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná vinárna v centru Plzně. Podávaná vína nejsou špatná. Výběr jídla k vínu je bohužel malý. Obsluha je velice milá a přátelská. Prostředí mi přijde hezké.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná vinárna pro posezení s přáteli v centru Plzně. Milá, ochotná a přátelská obsluha. Dobrý výběr vín a jídla k němu. Škoda jen, že je část podniku kuřácká.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO