Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna a Restaurace Hrozen

Vinárna nabízí několik druhů sudovích vín z Moravy i zahraničí - Chile, Jižní Afrika, Argentina, Rakousko, Slovinsko. Najdete zde i širokou nabídku lahvových přívlastkových vín. Pro pivaře nabízí nepasterované speciály malých českých pivovarů. K přípravě jídel jsou používány jen čerstvé a kvalitní suroviny a oleje, které jsou základem dobrého jídla. Kapacita vinárny je 78 míst. Z toho 20 míst v nekuřáckém salónku a 24 míst ve stylovém vinném sklípku. V letních měsících můžete posedět s přáteli na zahrádce, která má kapacitu 24 míst. Je zde možnost připravit rodinnou nebo firemní oslavu dle vašeho přání.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemná vinárna s domácím prostředím, vynikajícím vínem - široký výběr a slušnými cenami. Občas navštívíme a vždy spokojenost. Ochotný personál. Stojí za omrknutí ;)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná vinárna, útulné a čisté prostředí, včetně toalet. Dobré ceny, vždy příjemná, rychlá a usměvavá obsluha. Vřele doporučuji. Navštívili jsme několikrát a vždy spokojenost.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO