Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Villa Richter

V elegantním prostředí klasicistní Villy Richter uprostřed Svatováclavské vinice, kde se snoubí špičková gastronomie s tím nejlepším vínem, si můžete vybrat ze dvou restaurantů: - Piano Nobile v prvním poschodí, která nabízí kulinářské speciality rakouské, uherské, slovinské, tyrolské, chorvatské a židovské kuchyně. - Terra v přízemí, nabízející výtečnou českou kuchyni převážně z tuzemských surovin. Zastřešené a vytápěné venkovní terasy s unikátním výhledem na Prahu umocní zdejší jedinečnou atmosféru.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí na terase, uvnitř skupiny Asiatů, ale v pohodě. Jídlo slušné, obsluha v pořádku. Krásný je výhled na Prahu. Pití by mohlo být servírováno s vyšší péčí (led do Martini, limeta do vody...)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO