Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89%   hodnoceno 14x
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Villa Patriot

Fantastická kuchyně založená na těch nejčerstvějších surovinách, široký výběr vín, exkluzivní prostředí a profesionální obsluha – vítejte v restauraci Villa Patriot, kterou najdete v centru Mariánských Lázní. Její kvality potvrzuje vítězství v Czech Gastronomy Awards v kategorii Restaurace roku v Karlovarském kraji. Ve stylovém interiéru se prolínají starobylé klenby s nejmodernějším designem. Působivá kombinace! A těšte se i na krásný výhled do parku, který nabízí letní terasa.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
vše vynikající
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jednoznačně jedna z nejlepších restaurací široko daleko ! Kuchyně zaručeně nikoho nezklame, stejně tak jako profesionální obsluha, která je navíc velmi příjemná a ochotná !
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Asi náš vůbec největší gastronomický zážitek z posledních let. Hezké prostředí, bezchybný personál, velmi chutné a krásně naservírované jídlo, k tomu bohatý výběr vín za přiměřené ceny. Měli jsme bouillabaisse, bažantí prsa, čokoládový dortík a creme brulée s čokoládovou zmrzlinou. Podle toho, co nosili ostatním, bychom nejspíš nemohli "šlápnout vedle" ani při jiném výběru. Příště přijdeme na těstoviny s parmazánem, jejichž příprava přímo před hosty nás opravdu uchvátila.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Dusíkova 62/4 Mariánské Lázně CZ 35301
+420354673143 Villa Patriot
89 14 100 0