Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 16x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Villa Patriot

Fantastická kuchyně založená na těch nejčerstvějších surovinách, široký výběr vín, exkluzivní prostředí a profesionální obsluha – vítejte v restauraci Villa Patriot, kterou najdete v centru Mariánských Lázní. Její kvality potvrzuje vítězství v Czech Gastronomy Awards v kategorii Restaurace roku v Karlovarském kraji. Ve stylovém interiéru se prolínají starobylé klenby s nejmodernějším designem. Působivá kombinace! A těšte se i na krásný výhled do parku, který nabízí letní terasa.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zážitek byl tak skvělý, že skoro není co dodat. Gastronomická výspa Mariánských Lázní. Příjemné prostředí (i s ohledem na složení lázeňských hostů trochu kosmopolitní), bezchybný ochotný a nevtíravý personál, ocenili jsme schopnost sommeliéra perfektně skloubit vína s jídlem. Nabídka vína je ostatně velmi bohatá a doporučujeme se ptát na víno "po skleničce" i mimo vinný lístek - nabídka rozlévaného vína je širší, než je v lístku uvedená. Jídlo: vývar z hrabavého kuřete příjemně silný, bažantí prsa velmi chutná, telecí líčka křehká, dezerty nápaditě připravené. Při dalším pobytu v M. L. se do Villy Patriot rádi vrátíme.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Mariánské lázně podle všeho umírají, ale mezi bloudícími nahaněči německých důchodců lze ještě stále najít parádní podniky. Villa Patriot je luxusní gourmet hotel s krásnou letní terasou, kde romantický výhled doplňuje ještě romantičtější gril. A mistr grilu zvládne stejně dobře beefsteak jako chobotnici.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO