Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

25.května končí krizová opatření, která zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Výjimkou jsou podniky s venkovními trasami a zahrádkami, které se mohou otevřít hostům již 11. května. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz

7 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Vila Magic Turnov

Restaurace Vila Magic se nachází v klidné části města Turnova. V létě se můžete posadit na terase v příjemném prostředí vzrostlých stromů. Od pondělí do pátku polední menu za zvýhodněné ceny, točené alkoholické i nealkoholické pivo Bernard.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    2
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    3

Jídelna Zimní zahrada nebo Lokál-Bistro (z webových stránek není ani zřejmý přesný název) se specifickým způsobem provozu - buďto si obědovou minutku vyberete asi z 15 jídel a s tácem od výdeje rovnou zaplatíte, nebo si s příborem nahlásíte jídlo u kasy, zaplatíte a pak až vám jej obsluha přinese. Bohužel nevím, jestli je pro provoz jídelny tento způsob zrovna potřeba nebo vůbec výhodný. Naopak příjemné pak je, že neustále obsluha obchází stoly a tácy s jídly odnáší. Nicméně jídlo občas překvapí, občas naopak. Dle více zkušeností lze doporučit spíše českou kuchyni. Porce jsou však obrovské, až přemrštěné. Cenově za jídlo jsme ale na poměry jídelny a kvality jídla poměrně nad rámec. Proto by neuškodilo servírovat porce normální a za přijatelnější cenu. Pivo mnohdy špatně natočeno. Opět dle opakované návštěvy lze konstatovat, že jde o vinu obsluhy, která je zde pokaždé úplně nová. Pivo jim pění a již několikrát bylo natočené pivo na vylití. Kasírování je častokrát také zmatečné. Prostředí je jinak příjemné, pouze jsou k židlím moc vysoké stoly a jíte na poměry průměrně vysoké osoby v nepohodlné pozici. Resumé - na rychlý oběd sem tam neurazí ale ani nenadchne. Výhodou je rychlost a podpora více způsobů placení vč. stravenkových karet.

Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba