Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Viktoria restaurant

Úspěšnou rekonstrukcí z roku 2010 vzniklo místo, kde se snoubí příjemný interiér s moderní gastronomií. Přijďte ochutnat z naší bohaté nabídky české i světové kuchyně. Vybere si jistě každý. A kdyby snad i přesto ne, jídlo vám naši kuchaři upraví přesně podle vašich požadavků. Ceny jsou zcela přiměřené a jistě pro vás budou příjemným překvapením. Polední menu (po–pá) nabízí navíc zvýhodněný výběr pěti denních specialit pro všechny typy strávníků – od vegetariánů po obchodní klientelu. Nabízíme také pořádání společenských a firemních akcí či svateb. Bowling Uspořádejte soukromý bowlingový turnaj pro své přátele či kolegy. Dvě bowlingové dráhy s UV osvětlením pro zhruba 10 osob v oddělené části restaurace vám umožní dát průchod emocím a zábavu si tak nerušeně vychutnat naplno.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jedna z mála normálních restaurací podél svratecké cyklostezky, jídlo sice nenadchne, ale také nikdy vyloženě nezklame... taková jistota. Škoda, že na prostorné zahrádce se nepohne vzduch a v parných dnech tu není zrovna příjemně.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
I když jsem tu seděl sám, což je podle mě škoda, nemůžu si stěžovat. Obsluha velmi milá, jídlo výborné. Došel jsem na večeři na doporučení majitelky hotelu, kde jsem ubytovaný a s klidem podnik doporučuji i ostatním. Venkovní posezení bomba! Rád se sem zase vrátím
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Byli jsme zde na voucheru bowling a pizza. Bowlingové dráhy jsou ok, padalo nám to, ale prostředí ošuntělé. obsluha sem chodí z restaurace, takže pokud něco chcete, musíte si zavolat telefonem. V restauraci jsme pak měli pizzu. Píší, že je pravá italská, ale nám přišla mražená. a za normální cenu 169 Kč takovou minipizzu mi přijde přehnané,ale chuťově dobrá. Hlavně cena piva velmi nadsazená, Starobrno 11 za 39 Kč a 12 za 43 Kč.Restaurace je ale pěkná, moderní, to se musí nechat, obsluha průměr.
Viktoria restaurant Viktoria restaurant
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO