Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Viethouse

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Tato restaurace pro nás byla bohužel velkým zklamáním. Zprvu nás uchvátilo velice pěkné prostředí, jak exteriérové, tak i interierové. Naše nadšení velice rychle opadlo po usednutí ke špinavému stolu. V zápětí přišla obsluha, která vypadala, jako když právě přiletěla z Marsu, bez jakékoli zkušenosti s obsluhováním hostů. Během jedné návštěvy nám stihli nepřinést nápojový lístek, vyměnit jídlo, a také netaktně zametat téměř pod našima nohama. Jídlo bylo překvapivě přijatelné i když za vyšší cenu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Byli jsme s rodinou kolem hranic s Rakouskem a v Českých Velenicích byla moc hezky postavená Vietnamská restaurace Viethouse. Pro mě ovšem zklamáním byly vyšší ceny (což chápu vzhledem k blízkosti hranic), bohužel ale neodpovídající se kvalitě jídla (možná pouze špatná volba). Další věcí je, že jsme si vždy docela počkali na obsluhu. Restauraci tedy již nejspíše nikdy nenavštívíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO