10 fotek

Restaurace Vidličky a nože

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Vidličky a nože

Restaurant Vidličky a nože na pražském Smíchově si zakládá na výborném jídle české i mezinárodní kuchyně, přátelském prostředí a skvěle ošetřeném pivu, včetně originálního nefiltrovaného Staropramenu. Přijďte se přesvědčit, jak funguje moderní restaurace v Praze s rozumnými cenami a přátelským personálem.

Zobrazit více
  • +4

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 2
  • Prostředí: 3

Jako největší mínus bych viděl amatérismus servisu, který srážel celkový dojem jak z prostředí tak z jídla. Do restaurace jsem dorazil 5 minut před rezervací a přesto jsem musel čekat dalších 20 minut na stůl. Po přesunu k mému stolu jsem zjistil, že se nikdo neobtěžoval stůl otřít po předchozích hostech, což odnesly mé rukávy. Mladý barman také neoplýval noblesou. Když mu upadla mezi stoly lžička, tak místo aby jí zvedl, tak jí za mohutného rachotu kopal přes celou restauraci k baru. Burgr - dobrý ideálně propečený, hranolky podprůměrné. Hovězí steak - maso chutné a dobře propečené, omáčka přesolená, zelenina nedochucená. Pivo dobré. Při hodnocení téměř 90% jsem čekal jinou "hitpárádu".

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace