Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Vidličky a nože Strašnice

Česká restaurace Vidličky a nože v pražských Strašnicích, kde si zakládají na výborném jídle z české i mezinárodní kuchyně, přátelském prostředí a skvěle ošetřeném pivu Staropramen včetně nefiltrované dvanáctky a řemeslných speciálech z minipivovaru Matuška. Restaurace je kompletně nekuřácká. venkovní posezení nabízí prostorná zahrádka pod kaštany ve vnitrobloku. Možnost parkování ve vnitrobloku! Přijďte se přesvědčit, jak funguje moderní restaurace v Praze s rozumnými cenami a přátelským personálem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobrý jídlo, rychlej servis
Restaurace Vidličky a nože Strašnice
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobře jídlo, příjemná obsluha
Restaurace Vidličky a nože Strašnice
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Zajít sem v pátek v poledne na oběd nebyl dobrý nápad. Hlasitá elektronická hudba, které se jinak člověk může nabažit v Cross clubu a zmatená obsluha, která přinesla jídlo dříve než pití a po urgenci donesla pití zase pro změnu dvakrát. Navíc bez pozdravu, úsměvu a nezájmu, jestli nám vůbec chutnalo. Kuře na paprice bylo dobré, ale celkově oproti minulé návštěvě úpadek.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO