Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Vídeňka Café

Přehled hodnocení
77% celkově
72% personál
77% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 3x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kavárnu jsme navštívil s rodinou. malinko vyšší ceny, ale jinak dobrý. Vřele doporučuji pro klidný oddych při dobrém jídle. Výhoda je, že kavárna je nekuřácká..
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Vadilo mi ,že i když jsem obsluhu upozornila na svůj alergen tak mi v salátu tento alergen donesla . Měla jsem obavu jak dojedu domů zda nezačne působit alergen a tím je pro mě rajče.
Kavárna Vídeňka Café
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Slusna kavarna ihned na zastavce tramvaje. Vcelku dobra nabidka pokud vas prepadne mensi hlad, take nabidka jednoho raw desertu, dort s mandlemi, kesu orisky, ktery musim uznat, ze se povedl.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Všechno super, určitě doporučuji (jak pro schůzku obchodní, tak i osobní).
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná kavárna, i když s pomalejší obsluhou, jelikož je tu jen jeden na všechno. Otevřeno mají ve všední den již od 7:00 (v Restu uvedeno od 7:30). Nicméně celkově je to tu fajn
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této kavárny doporučuji rezervaci bývá hojně navštěvována a je k tomu důvod výborná káva i nadýchané wafle. Již od 7 h můžete zajít na výborné snídaně, výraznou italskou kávu Espresso di Splendid, točenou Kofolu a točenou Plzeň. Křupavé panini, výborné zákusky, chlebíčky, poháry a míchané nápoje. Jen je škoda že není v nabídce bezlepková varianta.
Kavárna Vídeňka Café Kavárna Vídeňka Café
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Kavárna vedle nemocnice Milostrných bratří. Pár stolků, pěkný interiér, na mě bylo trochu přetopeno. Nabízí snídaně, pak také saláty, tortilly, wrapy, deserty, vše čerstvé. Dali jsme si napití bezovou a americkou limonádu a byly dobré. Salát s kuřecími kousky výborný, stejně tak jak zapečená tortilla - dala jsem si maďarskou a opravdu super. Káva dobrá, desert wafle - též vyborné. Kdo má rád tento styl podniků s čerstvým a výborným jídlem, tak určitě doporučuji.
Kavárna Vídeňka Café Kavárna Vídeňka Café Kavárna Vídeňka Café Kavárna Vídeňka Café Kavárna Vídeňka Café Kavárna Vídeňka Café Kavárna Vídeňka Café Kavárna Vídeňka Café
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobrá klasická kavárna na velmi dobře přístupném místě, v dosahu MHD. Obsluha milá, nevtíravá. V kavárně také možnost slespoň základních jídel, vajíčka, toasty.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO