Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Vídeňka Café

U šálku výborné kávy v kavárna Vídeňka si můžete zahrát šachy, scrabble nebo prostě jen zdarma přes Wi-Fi surfovat po internetu. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ve Vídeňce jsme nebyli poprvý, ale poprvý jsme ochutnali čerstvé vafle s čokoládovou polevou a šlehačkou, byla to pořádná porcička. Káva dobrá, prostředí také, takže určitě někdy zajdem zas.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna představuje velmi milé překvapení. Zajímavé prostředí, milý a pozorný personál a opravdu vynikající vafle. Vzhledem k poměrně malému počtu stolů a značnému zájmu zákazníků doporučuji rezervaci.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Obsluha byla milá , rychlá a i mi vyměnila kávu za něco jiného.Vafle jsem jedla poprvé v životě a byli dobré teplé a měkké . kakao bylo taky dobré a chutné a oceňuji i to ,že jsem měla třtinový cukr k tomu . Kavárna působí velmi příjemně a čistě. Jediné co asi bude v létě na venkovním posezení to ,že tam budou kuřáci . Ráda bych někdy v životě našla nekuřáckou zahrádku . U vchodu mě uvítala z venkovní strany konzerva plná špačků ?
Kavárna Vídeňka Café
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO