Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant Via Ironia

Restaurace a pizzeria Via Ironia nabízí posezení v příjemné atmosféře italské ulice nebo na venkovní terase. Na jídelním lístku naleznete vybrané speciality italské kuchyně, těstoviny, pizzu i lahodná vína. Vnitřní část je umístěna ve třech navzájem propojených místnostech skýtajících soukromí i dostatek prostoru pro větší společnost. Ve středu je umístěna klasická italská pec na dřevo, u níž můžete pozorovat umění našich kuchařů. Kapacita restaurace je 80 míst. K vnitřním prostorám přiléhá zastřešená venkovní terasa s kapacitou 70 míst. Terasa sousedí s romantickou zahradou s jezírkem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Klasická pizzerie s vlastní pecí. Prostředí stylové v designu Via Ironia výrobce kovaného nábytku. Možnost ubytování. Personál pomalý pohodlný. Jídlo velmi dobré.
Restaurant Via Ironia
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurant Via Ironia
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí v restauraci, velmi milá a pozorná obsluha, pizza dobrá, chybělo mi kuřecí maso - stejk, i když se jedná o italskou restauraci dá se prominout. Trošku vyšší cena za hlavní jídlo bez příloh. S návštěvou jsem byl jinak spokojen. Těším se na viděnou.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO