Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 22x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vespa Ristorante

Přehled hodnocení
85% celkově
80% personál
79% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 14x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vždycky natrefíme na stejnou servírku a opravdu je moc milá, vtipná, takže je radost si něco objednat. Jídlo bylo vynikající. Mozzarela obalená ve slanině se zeleninou, tak i kotleta s kozím sýrem a ořechy. I kuřecí steak s lilkem. Opekánané brambůrky s bylinkami dopuručuji. Jsou výtečné. Jejich bezinková limonáda má velmi přijémnou chuť a jídlo pěkně doplnila.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace s atmosferou,a je videt,ze je oblibena,bez rezervace neni sance.Mile uvitani,ochotny,rychli personal.Vyzdvihuji nekuracke prostredi,naopak male prostory zpusobuji takovy hluk,ze chvilemi si proste s prateli nepokecate,neslyšíte se.Ale navštivím znovu,tesim se na to.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace byla velice příjemná, stejně tak obsluha, oceňuji ochotu obsluhy a přítomnost dětského koutku, jelikož jsme tam byli s miminkem a to si žádalo nakojit, takže koutek se hodil :). Jídlo - polévka a carpacio super, opečené bagetky by ale mohly být trochu vyladěnější, v podstatě šlo o to samé, co dostáváte v košíku jako uvítání - bagetku a bylinkové máslo, akorát že u opečené bagetky to máslo namazali na tu bagetku a mírně ji zapekli... Jinak vše v pořádku. Jediná nevýhoda toho vlaku, jezdil nám tam celkem často, když projede, neslyšíš vlastního slova, což trochu kazí celkový dojem. A ještě jeden háček, který snad napraví časem, nebyla možná platba kartou, což u takto moderní restaurace trochu překvapí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vespa Ristorante patří k nejlepším podnikům v Kolíně. Jídlo i domácí limonády nám moc chutnaly. Obsluha byla milá, ač jsme museli na objednávku chvíli čekat. Prostředí je velice příjemné, jen když projíždí vlak, tak se na terase není možné slyšet, ale je to jen chvilička.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha je moc přátelská k pejskům, jídlo moc dobré a výhled na vlaky k nezaplacení :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná italská restaurace v samém srdci Kolína. Cenová hladina je mírně vyšší. Pozitivem jsou bezlepkové těstoviny a možnost vzít s sebou psa, negativem naopak fakt, že ryba se zde servíruje vcelku (dnešní polední nabídka)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Spokojenost,rádi navštívíme Restauraci Vespa i příště,třeba s přáteli.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nová restaurace v příjemné prostředí přímo na náměstí s výhledem na řeku a Zálabí. Jidlo bylo vynikající, stejně tak dezerty. Jediná drobná kaňka bylo, že zde zrovna byl jakýsi sraz (skupina cca 40 hostů), kteří byli poněkud hlasitejší, ale to restaurace neovlivní

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO