Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 19x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vespa Ristorante

Přehled hodnocení
80% celkově
81% personál
79% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 13x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace byla velice příjemná, stejně tak obsluha, oceňuji ochotu obsluhy a přítomnost dětského koutku, jelikož jsme tam byli s miminkem a to si žádalo nakojit, takže koutek se hodil :). Jídlo - polévka a carpacio super, opečené bagetky by ale mohly být trochu vyladěnější, v podstatě šlo o to samé, co dostáváte v košíku jako uvítání - bagetku a bylinkové máslo, akorát že u opečené bagetky to máslo namazali na tu bagetku a mírně ji zapekli... Jinak vše v pořádku. Jediná nevýhoda toho vlaku, jezdil nám tam celkem často, když projede, neslyšíš vlastního slova, což trochu kazí celkový dojem. A ještě jeden háček, který snad napraví časem, nebyla možná platba kartou, což u takto moderní restaurace trochu překvapí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vespa Ristorante patří k nejlepším podnikům v Kolíně. Jídlo i domácí limonády nám moc chutnaly. Obsluha byla milá, ač jsme museli na objednávku chvíli čekat. Prostředí je velice příjemné, jen když projíždí vlak, tak se na terase není možné slyšet, ale je to jen chvilička.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha je moc přátelská k pejskům, jídlo moc dobré a výhled na vlaky k nezaplacení :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná italská restaurace v samém srdci Kolína. Cenová hladina je mírně vyšší. Pozitivem jsou bezlepkové těstoviny a možnost vzít s sebou psa, negativem naopak fakt, že ryba se zde servíruje vcelku (dnešní polední nabídka)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Spokojenost,rádi navštívíme Restauraci Vespa i příště,třeba s přáteli.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nová restaurace v příjemné prostředí přímo na náměstí s výhledem na řeku a Zálabí. Jidlo bylo vynikající, stejně tak dezerty. Jediná drobná kaňka bylo, že zde zrovna byl jakýsi sraz (skupina cca 40 hostů), kteří byli poněkud hlasitejší, ale to restaurace neovlivní
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V Kolíně je to asi oblíbené místo pro sobotní povyražení, protože v době oběda tu bylo celkem rušno. Moje houbové risotto bylo skvěle dochucené, navrchu dominoval plátek hovězího pupku - jediná výtka spadá na mírnou přesušenost masa.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Večer byl velmi příjemný, rozlévané víno tradičně moc dobré, během večera však došel rozlévaný Merlot, což někteří nesli těžce. Tomatová polévka i tousty moc dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO